top of page

Iskra, która dojrzała i została wzmocniona w dzieciństwie ( życiu nastoletnim) dzięki relacjom z rodzicami przekształca się w silny płomień światła, stały i wyraźny, płynący z każdej sceny, na której nasze dziecko zdecyduje się żyć, skierowany na każdego, kogo postanowi nim obdarzyć…
„Cud rodzicielstwa” autorstwa Shai Orr

Sesja z rodzicem

W drodze do dorosłości naszego dziecka, kiedy szuka ono swojej tożsamości, które potrzebuje wsparcia ze strony rodziców, które potrzebuje bezpiecznej przestrzeni, by móc poznać swoje granice, i nauczyć się stawiać samemu granice – rodzice sami niejednokrotnie mogą potrzebować wsparcia, by zweryfikować swoje przekonania, schematy, poukładać swoje emocje. Czasami może być potrzebna rozmowa, czasami mentoring, by lepiej zrozumieć swoje dziecko.
Wiedząc, iż samemu może być trudno, oferuję wsparcie w postaci sesji indywidualnych wg potrzeb rodzica.

„Dziecko…uczy się z pomocą rodziców coraz bardziej ufać własnemu wnętrzu, swoim uczuciom i marzeniom. Podobnie jak zespół muzyczny w sali prób – ma mnóstwo czasu i przestrzeni na „wypróbowanie instrumentów”, w komfortowych warunkach….Gdy postanowi, że jest gotowe, wówczas wchodzi na scenę…”

bottom of page