top of page
Ocean_edited_edited.jpg

„Każdego dnia, w każdej sprawie możemy wybierać: 

Podążać za większością albo odważyć się pójść własną drogą.”

Jolanta Toporowicz

Sesja z dzieckiem

Mam świadomość, że każdy z nas, a dzieci szczególnie napotykają na swojej drodze wiele przeszkód, blokad, barier. Ważne w tym wszystkim jest zaufanie do siebie samego, do swoich decyzji. Dzisiejsza kultura niestety sprzyja, by podążać za większością, by identyfikować się z tym co na zewnątrz a nie z tym co wewnątrz nas.  

Chcę zaszczepić w dzieciach i młodzieży odwagę do pójścia swoją drogą.  Do tego potrzebne jest wzmocnienie pewności siebie w całym jego spektrum. I wiem, że będąc dzielnym, trzeba być gotowym na porażkę, bo prędzej czy później poznamy jej smak. Jako trener mentalny, wiem jak wzmocnić pewność siebie, wiem co to jest porażka i jak ją wykorzystać,  by wzmocniła i była dźwignią w dalszym działaniu.

Bardzo ważne jest poznanie siebie, swojego potencjału, tego co czuję, swoich mocnych i słabych stron. Pomogę Twojemu Dziecku poukładać  jego emocje, wyrażać je w sposób, by nie krzywdzić innych. Nauczę, jak dobrze się komunikować, wyrażać swoje potrzeby, stawiać granice. 

W tych i wielu innych tematach jestem do jego dyspozycji, w zależności od tego, czego brakuje Państwa dziecku, jakie ma problemy, które nie pozwalają mu pójść własną drogą.

bottom of page